Archive

Ferie z muzeum
13:02 12/02/14   390   0
Miasto przygotowało serię atrakcji dla dzieci, dzięki którym w trakcie ferii na pewno nie będą się nudzić.
read more...
Skrawek przeszłości we współczesności – Stratford-upon-Avon
19:03 09/03/13   563   0
Malownicza miejscowość w elżbietańskim stylu. Możesz w jednej chwili przenieść się duchem i ciałem do czasów, w których to Shakespeare i jego rodzina spacerowali alejkami Stratford-upon-Avon.
read more...
Ciekawe miejsca - Twycross Zoo
  2975   0
   Twycross Zoo jest obiektem bardzo interesującym. Zarówno najmłodsi jak i dorośli nie będą się nudzić. Na zwiedzanie można przeznaczyć cały dzień. Jest to znakomite miejsce na weekendowy wypad z rodziną, przyjaciółmi. Odległość od Coventry około 20 mil.
read more...
Ciekawe miejsca - Dublin
  1700   0
   Właściwie zamierzałem wrzucić tylko małą notkę na forum, ale może lepiej to się będzie prezentowało w formie artykułu. Może ciężko będzie wcisnąć Dublin w kategorię 'Coventry i okolice', ale się postaram. Przyjmijmy może po prostu definicję 'okolicy Coventry' obszar, do którego można się dostać za cenę biletu kolejowego do Birmingham, a do Dublina można...     Postaram się nie zasypywać Was informacjami na temat zabytków i miejsc godnych zobaczenia - to pewnie lepiej za mnie zrobi Wikipedia. Spróbuję za to przedstawić parę praktycznych informacji, które mam nadzieję okażą się przydatne, jeśli uda mi się Was przekonać do wyskoczenia na taką wycieczkę. 
read more...
Ciekawe miejsca - Silverstone
  1569   0
   Chyba żadnemu facetowi nie trzeba podpowiadać z czym powinna się ta nazwa kojarzyć, na potrzeby czytających to Pań dodam jednak, że nie chodzi o biżuterię, ale o najwięks­zy angielski tor wyścigów samochodowych.
read more...