Abbey Park Bonfire - zobaczcie co nas czeka w tym roku

14:11 04/11/15   267   0   wiga
Ogłoszono już plan tegorocznego ogniska odbywającego się jak co roku w Abbey Park.

Główną gwiazdą wieczoru 7 listopada będzie Sheena Mchugh, która była półfinalistką brytyjskiego The Voice. W parku zagra także Race the Horizon z Manchesteru, którzy odnieśli spory sukces w programie Britain’s Got Talent. Piewszy na scenie wystąpi lokalny artysta Benji Williams.

Na scenie pojawią się także dwa gigantyczne roboty, które o 19:20 wystartują z pokazem laserów.

Największy coroczny pokaz sztucznych ogni w Leicester rozpocznie się po występach muzycznych o 20:00. Natomiast pokaz dla dzieci, który został przygotowany specjalnie dla młodszej publiczności - z mniejszą ilością huków i błysków, zacznie się o 18:45.
W tym dniu w Abbey Parku znajdziecie także wesołe miasteczno i mnóstwo straganów z jedzeniem.

Pierwsze bilety - ze zniżką 35% - kosztować będą £4.50 dla dorosłych i £3 ulgowe. Natomiast £13.50 będzie kosztował bilet rodzinny dla dwóch dorosłych i dwoje dzieci.

Bilety dostępne są poprzez Visit Leicester w Gallowtree Gate, De Montfort Hall, New Walk Museum, lokalnych bibliotekach, centrach rekreacyjnych Leicester Leys, Braunstone, Aylestone i Evington, a także na De Montfort University i University of Leicester.

W dniu imprezy bilety kosztować będą odpowiednio £6 dla dorosłych i  £4 bilety ulgowe, przy wejściu nie będzie można kupić biletów rodzinnych.

Podczas imprezy dostępny będzie darmowy parking dla rowerów.

Więcej informacji znajdziecie na stronie visitleicester.info/bonfire

Źródło: Leicester City Council

Photo credit: Djinn76 / Foter.com / CC BY-NC-ND

Komentarze